Uruchom Bike
Nowości produktowe

Akumulatory Uruchom Bike – wzmacniane akumulatory

0

Czy akumulatory do start stop mogą mieć zastosowanie w motocyklach i skuterach? W Azji już od pewnego czasu wiele jednośladów bazuje na systemie start stop. Jego specyfiką jest to, że rozpoznaje on, czy kierujący pojazdem ma zamiar się zatrzymać i na ten czas wycisza (dezaktywuje) silnik. Taka sytuacja ma miejsce np. podczas zwalniania i zatrzymania się na czerwonym świetle.

Silnik automatycznie się uruchamia, gdy kierujący motocyklem czy skuterem doda trochę gazu. Funkcjonowanie systemu start stop ułatwia pracę kierowcy, pozwala mu zachowa płynność jazdy, bez absorbowania go momentem uruchomienia czy wyciszenia silnika przy dłuższym postoju.

Zalety akumulatorów Uruchom Bike

Ten system pracy bardzo jednak eksploatuje akumulator. Działa on bowiem samoistnie, nie można go wyłączyć i w rezultacie akumulator szybko się zużywa. W takim systemie pracy bateria może wytrzymać co najwyżej kilka miesięcy.

Nasza firma Uruchom Bike jest jednym z pionierów w dostarczaniu na rynek specjalnych akumulatorów wzmacnianych dedykowanych do wszystkich jednośladów, także do tych, które obsługiwane są w systemie start stop. Nasze baterie można montować nie tylko w zwykłych motorach, ale są to również akumulatory do skutera z start stop.

Ich przeznaczenie jest uniwersalne, co ponosi ich walor użyteczności.  Akumulatory motocyklowe nabyte w Uruchom Bike mają większą moc rozruchową i posiadają o wiele dłuższą żywotność niż zwykle akumulatory pracujące w systemie start stop. Bateria wyprodukowana w oparciu o technologię  Adavanced AGM posiada wysokie napięcie spoczynkowe, zarówno w czasie jazdy, jak i w trakcie magazynowania.

Uruchom Bike – akumulator wzmocniony, doskonale pracujący w systemie start stop

Seria akumulatorów Uruchom Bike została zaprojektowana z myślą o wzmocnieniu pracy silników motocykli i skuterów opartych na systemie start stop. Akumulatory posiadają większy o 30 proc. prąd rozruchowy. Wykonane zostały w oparciu o technologię AGM Start Stop Ready.

Dzięki niej zwiększona jest szybkość przepływu ładunku elektrycznego przez akumulator, przez to zwiększa się żywotność baterii. Akumulator motocyklowy Uruchom Bike są dwukrotnie bardziej trwałe niż zwykłe baterie z elektrolitem. Posiadają dłuższy okres gwarancji od zwykłych akumulatorów do motocykli – 24 miesiące.

Akumulator bezobsługowy – gotowy do użycia  

Uruchom Bike został wyprodukowany w taki sposób, żeby użytkownik otrzymał produkt gotowy do używania. W zasadzie jest on całkowicie bezobsługowy. Od montażu gotowy do działania. Zmaksymalizowana moc rozruchowa czyni go trwałym, żywotnym i funkcjonalnym akumulatorem, który sprawdza się w każdym pojeździe, zarówno w tym opartym na systemie start stop, jak i w tradycyjnym.

Szczególną zaletą akumulatorów Uruchom Bike jest doskonała recyrkulacja gazów. Nie ma potrzeby zamartwiania się, czy po pewnym czasie (po kilku miesiącach) pojawiły się w akumulatorze ubytki wody. Taka sytuacja nie będzie miała miejsca. Akumulatory dzięki tej ochronie mogą być z powodzeniem użytkowane kilka sezonów. Nie zużywają się one tak łatwo.

Zastosowanie akumulatorów Uruchom Bike

Doskonale sprawdzają się nie tylko w skuterach z start stop, ale także w cięższych maszynach, pracujących pod dużym obciążeniem prądu. Można je wykorzystać do rozruchu mniejszych agregatów, quadów, ATV, skuterów wodnych. Seria akumulatorów Uruchom Bike to doskonała propozycja dla wszystkich, którym zależy na tym, by akumulator był sprawny, mocny, trwały i nie eksploatował się w krótkim czasie (jednego czy dwóch sezonów).

Każdy, kto ma potrzebę intensywnego używania akumulatora przez cały rok i nie chce zamartwiać się tym, czy będzie on funkcjonalny, powinien nabyć właśnie taki akumulator z serii Uruchom Bike – wzmocniony, bezobsługowy i o długiej żywotności.

4,8/5 - (44 votes)

Zobacz także