Uruchom Black
Nowości produktowe

Innowacyjna technologia w akumulatorach Uruchom Black

0

Wymagania stawiane akumulatorom przez producentów samochodów zmuszają konstruktorów tych urządzeń rozruchowych do wprowadzenia innowacyjnych rozwiązań, zarówno w samych źródłach energii jak i procesach ich wytwarzania. Przykładem nowego projektu jest seria akumulatorów Uruchom Black 12V 74 Ah 700 A. Nowoczesne i uniwersalne baterie znajdują zastosowanie w samochodach osobowych, zapewniają ich bezpieczne użytkowanie oraz niezawodny rozruch silnika w każdych warunkach atmosferycznych.

Innowacyjna technologia w akumulatorach Uruchom Black

Uruchom Black

 

Montując w swoim pojeździe akumulator Uruchom Black właściciel samochodu osiąga korzyści w postaci komfortu eksploatacji a także oszczędności dzięki dobrej cenie. Spełnia wszelkie oczekiwania kierowców, ponieważ gwarantuje prawidłowe napięcie akumulatora niezbędne do rozruchu silnika. Jest to produkt sprawdzony, pozbawiony jakichkolwiek wad fabrycznych i zabezpiecza przed ewentualnymi usterkami mechanicznymi.

Akumulatory 12V zawierają innowacyjne i wytrzymałe podzespoły, dzięki czemu zapewniają długie użytkowanie. Producent Uruchom Black zdecydował się na zastosowanie specjalnej płyty ze stopu wapnia.Ten nowatorski pomysł oznacza powstanie akumulatorów bezobsługowych, które nie tracą wody z objętości elektrolitu podczas ładowania.

Jaki akumulator wybrać, aby zapewnił prawidłowe napięcie i komfortową obsługę?

Stan akumulatora należy traktować równie poważnie jak poziom oleju silnikowego, ciśnienie w oponach czy płyn hamulcowy. Wybierając takie urządzenie trzeba zwrócić uwagę na jego właściwości, szczególnie przeciwwybuchowe. Jest to niesłychanie istotne, ponieważ podczas eksploatacji można mieć gwarancję, że bateria się nie przegrzeje, nie dojdzie do wybuchu ani przeciążenia. Akumulator samochodowy Uruchom Black spełnia te kryteria bezpieczeństwa, dlatego cieszy się coraz większym zainteresowaniem kupujących. Jego zrównoważona cena i prosty montaż potwierdzają tylko zasadność wyboru i długie użytkowanie.   

Akumulatory serii Uruchom Black gwarantują odpowiednią moc rozruchową, dlatego kierowca pozostawiając samochód na mrozie, nie musi martwić się o uruchomienie silnika. Bateria wykazuje się zwiększoną odpornością na wilgoć i korozję. Można przez wiele sezonów pokonywać długie i trudne trasy, stać w miejskich korkach, ten akumulator nie zawiedzie.

Nowy projekt konstrukcyjny ma jeszcze inne ważne zalety, a mianowicie zainstalowanie centralnego odpowietrzania i ergonomicznego uchwytu, która ułatwia montaż, przenoszenie i demontaż. Nie można zapominać o specjalnych wkładkach, które zabezpieczają przed wyciekami. Wszystko to zwiększa komfort i bezpieczeństwo użytkownika.  

Akumulatory Uruchom Black dostępne są w oddziałach firmy Uruchom.com zlokalizowanych w Krakowie, Warszawie i Opolu oraz można je nabyć drogą wysyłkową w sklepie internetowym https://sklep.uruchom.com/.

Prawidłowe napięcie akumulatora

Prawidłowe napięcie akumulatora zapewnia jego odpowiednią pracę a także ogranicza ewentualne problemy podczas rozruchu auta w trudnych warunkach atmosferycznych. Większość układów elektrycznych w samochodach osobowych działa na napięciu 12 V. Właściwie naładowany akumulator będzie posiadał wartość w granicach 12,6 V – 12,8 V. Niższe napięcie oznacza, że bateria powinna być podładowania, aby nie doszło do problemów z rozruchem silnika. Prawidłowe napięcie akumulatora nowego to 12,6V. Uruchom Black to akumulator 12V (min. 12,6V), zapewnia każdorazowy rozruch silnika, upał, mróz, śnieg czy deszcz nie zakłócą jego działania. Ta seria baterii jest najlepszym wyborem dla posiadaczy samochodów osobowych ze standardowym wyposażeniem.

Realna cena, sprawdzona wysoka jakość – taki akumulator trzeba wybrać

Takie czynniki spełnia seria akumulatorów Uruchom Black, można za niewygórowaną cenę zakupić naprawdę nowoczesne technologicznie urządzenie rozruchowe. Zarówno płyta ze stopu wapnia, idealna formuła masy czynnej, budowa kratki i brak wycieków pozytywnie wpływają na ochronę środowiska i oczywiście ochronę samochodu i baterii.

Odpowiedź na pytanie, jaki akumulator wybrać do samochodu osobowego może być tylko jedna – Uruchom Black

  • Cena dostosowana do możliwości finansowych każdego właściciela samochodu
  • Zupełnie bezobsługowa bateria w zakresie kontroli i uzupełniania płynów
  • Zmniejszony efekt samowyładowania
  • Wieczko SAFETOP w baterii zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo, brak możliwości ingerencji z zewnątrz
  • Działa niezawodnie w niskich i wysokich temperaturach – nawet w ekstremalnych
  • Minimalne napięcie akumulatora wynosi 12,6V – jest to gwarancja świeżości akumulatora.        
  • Nowa ulepszona gama akumulatorów.

Uruchom Black

Jest wiele osób ceniących sobie wygląd zewnętrzny urządzeń montowanych w samochodzie. Jest to również jeden z powodów, dla których kierowcy wybierają akumulator Uruchom Black, który wyróżnia się estetyką wykonania, solidną i designerską obudową.  Poszukując akumulatora do swojego osobowego auta, warto postawić na Uruchom Black, który uchroni przed problemami z rozruchem, będzie pracował bardzo długo i wyglądał efektownie.

5/5 - (10 votes)

Zobacz także