akumulatory przemysłowe od BPower
Nowości produktowe

Wysokiej jakości akumulatory przemysłowe od BPower

0

Decydując się na akumulatory BPower można sięgnąć po doskonałej jakości produkt. Oferowane w sprzedaży akumulatory i baterie przemysłowe realizowane są z użyciem różnych technologii, dlatego mają też zróżnicowane właściwości i dlatego można je przeznaczyć do różnych zastosowań. To co znajduje się w sprzedaży to również specjalne baterie przemysłowe, które wykazują wysoką wydajność energetyczną i można działać na wielu płaszczyznach z takimi bateriami.

Akumulatory przemysłowe BPOWER

Akumulatory przemysłowe

Dostępne w sprzedaży akumulatory są zróżnicowane, dlatego trzeba mieć to na uwadze wybierając poszczególne produkty. To zróżnicowanie dotyczy między innymi tego jaka jest budowa akumulatorów. Proponowane akumulatory AGM są w standardzie VRLA i tworzy się z płyt ołowiowych, a także umieszczonych między nimi mat, które odpowiadają za rolę separatorów.

Inną formą będą akumulatory żelowe, gdzie występuje kwas siarkowy w żelu jako elektrolit. To rozwiązanie posiada kolektory ze stopów ołowiu

Można także decydować się na akumulatory Pure Lead – czysty ołów i są one wykonane z płyt z czystego ołowiu, mają charakterystyczne cienkie płyty i elektrolit znajduje się w macie szklanej tak jak w przypadku AGM.

Ostatnia opcja to przemysłowo litowe baterie, które maja elektrolit między spiralami litowo – katodowymi i mają one uszczelnienia szklano metalowe.

Akumulatory do UPS firmy BPOWER

Wybierane obecnie akumulatory przemysłowe to różne dostępne na rynku rozwiązania, które charakteryzują się tym, że przyjmują energię i ją oddają a więc mają pracować jako sposób na utrzymanie funkcjonowania konkretnej aplikacji. W czasie ładowania energia przekształcana jest na chemiczną i w ten sposób przekazuje się rolę źródła prądu, którą pełni wtedy akumulator oddający energię. Działające w taki sposób akumulatory BPOWER mogą mieć szerokie zastosowanie. Między innymi będzie to taka opcja jak:

 • wózki widłowe
 • maszyny czyszczące
 • systemy alarmowe
 • systemy kontroli dostępu
 • samochody
 • mobilna elektronika
 • kasy fiskalne
 • zasilacze buforowe
 • fotowoltakia

Można więc określić, ze firma BPOWER ze swoimi akumulatorami może się dzięki temu pojawić w wielu miejscach i taką formę baterii promować. Odwiedzający dobry sklep z akumulatorami będzie można spokojnie liczyć na zakup dobrego akumulatora dopasowanego do potrzeb.

Różne rodzaje akumulatorów dostępne w ofercie BPower

Akumulatory do UPS Bpower

Zwracając uwagę na to co proponuje firma BPower można mówić o wielu różnych akumulatorach jakie pojawiają się w sprzedaży. Warto zapoznać się z różnymi akumulatorami marki Bpower:

 • BPower BPE (żywotności projektowanej od 6 do 9 lat)
 • Bpower BV  (żywotności projektowanej od 6 do 9 lat)
 • Bpower BPL (żywotności projektowanej od 10 do 12 lat)
 • Bpower BCL (żywotności projektowanej 600 cykli przy DoD 80%)

Możliwości są rozliczne warto więc się zapoznać dokładnie z możliwościami akumulatorów, by faktycznie jak najlepiej dopasować je do własnych oczekiwań. Oferta wypada obecnie świetnie i przygotowane produkty dają dużo różnych możliwości. Niewątpliwie wybór BPower to zawsze gwarancja akumulatorów najwyższej jakości, które spełnią oczekiwania wymagających użytkowników.

5/5 - (2 votes)

Zobacz także