Akumulatory Amega Poznań
Nowości produktowe

Akumulatory AMEGA Poznań – jakość w najniższej cenie

0

Akumulatory AMEGA Poznań – jakość w najniższej cenie. Chyba każdy kierowca wie, jak ważny jest sprawny akumulator w samochodzie. Generuje on dynamiczny rozruch pojazdu oraz sprawia, że podróż nawet zimą staje się bezproblemowa i przyjemna. Fakt ten doceniają zwłaszcza kierowcy, których samochody nie są garażowane, a baterie podatne są na częste awarie. 

Akumulatory AMEGA Poznań- Najwyższa jakość w najniższej cenie

Megatex to firma, która powstała w 1993 roku. Na początku swojej działalności zajmowała się przetopem ołowiu dla producentów innych akumulatorów. Wraz z biegiem czasu rozpoczęła jednak tworzenie swoich własnych baterii, które były odpowiedzią na zróżnicowane potrzeby klientów.

Celem marki było stworzenie baterii cechujących się wysoką jakością oraz niską ceną. Ostatecznie w 2016 roku marka weszła na rynek w Polsce i od tego momentu zyskała ogromną popularność. Za skorzystaniem z oferty tej marki przemawia fakt, iż istnieje ona od prawie 30 lat na rynku oraz oferuje niezwykle indywidualne podejście do klienta. 

Rewolucja na polskim rynku akumulatorów

Czy marka Megatex przyczyni się jakoś do rewolucji akumulatorów w Polsce? Z pewnością tak będzie. Zdaniem ekspertów oferowane akumulatory cechują się doskonałymi parametrami, które dostosowane są do potrzeb zarówno starszych, jak i nowszych samochodów.

Dzięki takiemu rozwiązaniu zima stanie się przyjemna, a rozruch stanie się niezwykle dynamiczny. Do 2016 roku akumulatory te były znane wyłącznie mieszkańcom Ukrainy. Później dedykowane były wąskiemu gronu producentów, jednak obecnie każda osoba może pozwolić sobie na zakup tak rewolucyjnego rozwiązania. Co warto wiedzieć o akumulatorach AMEGA Poznań?

Rodzaje akumulatorów AMEGA

Akumulatory M3

 

Amega_M3

Akumulatory M3 to najbardziej podstawowa i najmniej zaawansowana wersja baterii do samochodów cechujących się prostym, ubogim wyposażeniem oraz niewielkim zapotrzebowaniem na moc rozruchową. Można śmiało stwierdzić, że jest to budżetowe rozwiązanie dla osób, którym zależy na wysokiej jakości baterii w niskiej cenie. Wielu kierowców, którzy poruszają się samochodami o starszym roczniku wybiera akumulator AMEGA M3 do swojego samochodu.

Akumulatory M5

 

Amega_M5

W przypadku akumulatorów AMEGA M5 można mówić o rekordowej sprzedaży. To bestsellerowy rodzaj akumulatorów, który dostosowany jest do potrzeb nieco bardziej zaawansowanych technologicznie pojazdów. To propozycja do samochodu o nieco większym zapotrzebowaniu na moc rozruchową niż w przypadku poprzedniego wariantu. To gwarancja dynamicznego rozruchu. Baterie te dedykowane są pojazdom o średnim stopniu wyposażenia samochodu.

Akumulatory M7

 

Amega_M7

Bateria AMEGA M7 to najbardziej zaawansowane akumulatory w kolekcji oferowanej przez AMEGA. Dedykowane do samochodów o dużym zapotrzebowaniu na moc rozruchową. To także wariant, który zaspokoi oczekiwania właścicieli nowoczesnych pojazdów o młodych rocznikach. Mimo wysokiej jakości baterie te są niezwykle korzystne cenowo. Warto więc przyjrzeć im się nieco bliżej. Akumulatory AMEGA M7 porównywane są z czołowymi modelami akumulatorów znanych marek do samochodów sportowych.

4,7/5 - (12 votes)

Zobacz także