Akumulatory Duracell Poznań
Nowości produktowe

Akumulatory Duracell Poznań

0

Ważnym punktem wizerunku firmy Duracell zawsze był różowy królik.Ta tożsamość marki ma na celu podkreślenie trwałości akumulatorów. Z biegiem czasu różowy królik objechał świat, stając się jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli firmy. Akumulatory Duracell w Poznaniu sprzedawane są w profesjonalnym sklepie internetowym, ponieważ zostały docenione przez kierowców, za jakość i niezawodność w każdych warunkach.

Urządzenia tej marki tworzone są zgodnie z najnowocześniejszymi standardami i oferują optymalne połączenie ceny i wydajności. Produkty Duracell spełniają wymagania znanych producentów samochodów, dlatego każdy akumulator doskonale nadaje się do nowoczesnego pojazdu.Te urządzenia rozruchowe spełniają, zatem najbardziej rygorystyczne normy, zarówno, co do produkcji, jak i jakości produktu.

Akumulatory Duracell Poznań – nowoczesne rozwiązania technologiczne

Akumulatory Duracell

Produkowane przez firmę Duracell akumulatory charakteryzują się różnymi stopniami zaawansowania: Starter, Advanced, Extreme oraz Professional. To, co łączy wszystkie modele to ich konstrukcja zawierająca technologię wapniową, która odpowiada za większą moc podczas rozruchu a także podwójna pokrywa gwarantująca bezpieczeństwo podczas użytkowania. Dzięki wdrożonym rozwiązaniom kwas znajdujący w baterii pozostaje w płaszczu ochronnym, bez względu na pozycję położenia akumulatora.

Nazwa Duracell oznacza wyjątkową trwałość, maksymalną moc w trudnych warunkach i ciągłe ulepszanie produktu. Nowoczesne samochody stawiają swoim akumulatorom wysokie wymagania, dlatego urządzenia Duracell zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalną wydajność i niezawodność każdego dnia podczas uruchamiania pojazdu w każdych warunkach.

Lista urządzeń rozpoczyna się od modelu Starter, który jest niejako wprowadzeniem do marki Duracell i udostępnia kolejne rozwiązania wprowadzając modele Advanced i Extreme, czyli akumulatory EFB i AGM. Służą one do skutecznego uruchamiania oraz zatrzymywania silników (system Start Stop), aż po najnowsze technologie związane z wysokim obciążeniem w postaci baterii Professional dla ciężarówek, maszyn rolniczych autobusów i wielu więcej.

Duracell AGM w Poznaniu

Akumulator samochodowy Duracell to dodatkowa moc i żywotność

Akumulatory Starter należą do najtańszych modeli tej marki, jednak spełniają wszystkie wymagane standardy jakości. Baterie Duracell Advanced reprezentują jakość marki, zapewniają zoptymalizowaną wydajność zimnego rozruchu, niezawodne czasy cykli i zerową konserwację. Wysokie obciążenia z wyposażenia elektrycznego pojazdu są utrzymywane dzięki niezawodnym cyklicznym procesom a odporność na wibracje uzyskiwana jest dzięki przymocowaniu płytek do podstawy akumulatora. Urządzenia posiadają większą ilość kwasu, co pozwala na ich szybsze doładowanie.

Technologie baterii EFB i AGM przeznaczone są dla silników z systemem Start-Stop. Akumulatory Duracell Extreme są produkowane do użytku w pojazdach przyjaznych dla środowiska z wbudowaną funkcją wyłączania / uruchamiania. Baterie Duracell Extreme EFB, są używane głównie w średnich i małych samochodach. Akumulatory Duracell Extreme AGM są stosowane głównie w samochodach luksusowych, w których standardowo stosowane są bardziej wyrafinowane funkcje wyłączania i uruchamiania silnika w połączeniu z technologiami magazynowania energii hamowania.

W sklepie z akumulatorami w Poznaniu można zakupić także baterie Duracell Professional, dzięki którym ciężarówka dotrze do dowolnego miejsca na mapie. Ten rodzaj akumulatorów skutecznie zabezpieczy każdy silnik bez względu na panujące warunki (wysoka temperatura, mróz) i zagwarantuje odpowiednią moc dla systemów pokładowych. Wszystkie elementy oparte są na absolutnej niezawodności. Akumulatory Duracell Professional mają szeroką, centralnie wentylowaną 4-komorową pokrywę zapobiegającą wyciekowi elektrolitu z wbudowanym przerywaczem płomienia dla dodatkowego bezpieczeństwa.

4,7/5 - (3 votes)

Zobacz także