Akumulatory EFB Poznań
Nowości produktowe

Uruchom EFB plus – Najważniejsze zalety akumulatorów

0

Akumulatory EFB Poznań – Marka Uruchom wprowadza nową linię akumulatorów. Na polskim rynku dostępnych jest bardzo wiele typów akumulatorów, które świetnie pasują do różnych pojazdów. Szeroki wybór akumulatorów o różnicowanych parametrach może być jednak problematyczny nawet dla kierowców posiadających duże doświadczenie i wiedzę na temat takiego sprzętu. Obok standardowych baterii, w sprzedaży można znaleźć wiele typów urządzeń o podwyższonej jakości, pojemności, trwałości czy też mocy rozruchowej. Warto zwrócić na nie uwagę w przypadku posiadania pojazdu wyposażonego w wiele odbiorników prądu oraz systemów powodujących duże obciążenia akumulatorów.

Akumulatory EFB Poznań – Uruchom EFB+

Wiele współczesnych pojazdów jest wyposażonych w specjalne systemy Start Stop bez rekuperatorów energii hamowania. Systemy te automatycznie wyłączają silnik w czasie dłuższego postoju i uruchamiają go, gdy kierowca wykona odpowiednią czynność (wciśnie pedał sprzęgła albo puści pedał hamulca).

Oprócz tego dzisiejsze samochody są naszpikowane elektroniką obejmującą różne urządzenia i systemy, które pobierają bardzo dużo energii elektrycznej. Nic więc dziwnego, że wymagania dotyczące żywotności akumulatorów stale rosną. Do grona produktów spełniających te wymogi można z pewnością zaliczyć akumulatory EFB PoznańUruchom. Charakteryzują się one wieloma zaletami, które zostały przedstawione poniżej.

Wysokiej jakości urządzenia współpracujące z systemami start-stop

Wspomniane wyżej urządzenia doskonale spisują się jako wydajne akumulatory do Start Stop. Wspomniany wyżej system pozwala na redukcję emisji spalin i zmniejszenie poziomu spalania paliwa, ale częste cykle uruchamiania i wyłączania silnika stanowią duże obciążenie dla akumulatora, szczególnie jeśli pojazd nie jest wyposażony w rekuperator energii hamowania.

Produkty linii Uruchom świetnie nadają się do pojazdów wyposażonych w takie systemy. Są one bowiem odporne na obciążenia i charakteryzują się ogromną pojemnością wymaganą w tego typu systemach. Oprócz tego wspomniane produkty są w stanie działać bezproblemowo przez długi czas w pojazdach bez systemu start-stop, ale wyposażonych w wiele innych odbiorników prądu.

Nowoczesna technologia i doskonałe parametry

Kolejną bardzo ważną zaletą prezentowanych akumulatorów jest fakt, że zostały one zaprojektowane z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i wysokiej jakości materiałów. Płyty przeszły obustronne pastowanie i sezonowanie, a elektrody zostały wyprodukowane z zastosowaniem materiałów gwarantujących wydajność na najwyższym poziomie. Atutem jest znacznie większa trwałość w porównaniu ze standardowymi akumulatorami zarówno w pojazdach z systemami start-stop, jak i w pojazdach generujących duże obciążenia elektryczne.

Akumulatory EFB Plus

Akumulatory EFB Uruchom EFB+ doskonale radzą sobie z uruchamianiem pojazdów nawet w czasie silnych mrozów, ale są też odporne na wysokie temperatury generowane w porze letniej. Można je bez problemu montować w pobliżu silnika, gdzie temperatura jest zawsze najwyższa.

Niewątpliwym atutem akumulatorów linii Uruchom EFB+ jest ich duża trwałość. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja wewnętrzna wykorzystuje materiały charakteryzujące się odpornością na wstrząsy i różne uszkodzenia mechaniczne. Oprócz tego obudowa jest szczelna, więc nie ma mowy o jej zanieczyszczeniu czy też o szkodliwych wyciekach albo wydostawaniu się groźnego gazu. Kolejną zaletą jest fakt, że akumulatory te stanowią świetny i bardziej wydajny zamiennik standardowych produktów ołowiowo-kwasowych.

KUP online >> akumulatory do Start Stop

5/5 - (3 votes)

Zobacz także