Prostowniki Volt Polska Poznań
Prostowniki Volt Polska Poznań
Nowości produktowe

Prostowniki Volt Polska Poznań

0

Wysokiej jakości prostowniki Volt Polska Poznań ma dostępne ze zróżnicowanym prądem ładowania oraz napięciem. Produkty renomowanego producenta i dystrybutora sprzętów i przyrządów elektrycznych i elektronicznych Volt Polska Sp. z o.o. cechują się uniwersalnością, doskonałymi parametrami i długą żywotnością. Każdy Volt Polska prostownik Poznań może dopasować parametry użytkowe do obsługiwanego akumulatora.

Prostowniki Volt Polska Poznań

Każdy z prostowników Volt Polska to zaawansowane technicznie urządzenie mikroprocesorowe. Dedykowane oprogramowanie pozwala na optymalne ładowanie akumulatorów wybranych typów o zróżnicowanych pojemnościach. Sterowanie za pomocą dobrze opisanych przycisków lub w pełni zautomatyzowane, sygnalizacja z użyciem diod, czytelny wyświetlacz lub wyświetlacze w zależności od modelu, jak również system chłodzenia umożliwiają komfortową obsługę. Prostownik automatyczny Volt Polska jest przeznaczony do wszystkich typów akumulatorów samochodowych kwasowo-ołowiowych, AGM, żelowych czy MF.

Każdy prostownik zapakowany w estetyczny zabezpieczający kartonik posiada czarny oraz czerwony solidny zacisk do akumulatorów oraz szczegółową instrukcję obsługi. Może być przechowywany w temperaturach od 0 lub -10°C do 40°C, obudowa ma klasę szczelności IP65, w niektórych modelach wykonana jest z odpornego ABS. Volt Polska prostownik Poznań można kupić w renomowanych punktach sprzedaży.

Zakres zastosowań prostownika Volt Polska

Wybrane prostowniki volt polska Poznań mają określony zakres napięć. Może być to 6V/12V, 12V albo też 12V/24V, dzięki czemu zakres zastosowań jest bardzo szeroki. Mogą udostępniać proces automatycznej diagnostyki, rozładowywania, regeneracji, ładowania i podtrzymania akumulatorów. Posiadają zabezpieczenia przed przeładowaniem i uszkodzeniem akumulatora. Program regeneracji i ładowania mocno rozładowanych akumulatorów to również jedna z funkcji wybranych modeli. Zabezpieczenie przed zmianą polaryzacji oraz zwarciem chroni przed uszkodzeniem sprzętu przez niedoświadczone osoby. Wybrane modele mają możliwość pracy jako generator mocy.

Każdy Volt Polska prostownik Poznań ma określony maksymalny prąd ładowania. Może być to od 1,2 A do nawet 20A, w przypadku wyższych wartości z możliwością regulacji. Prostowniki 12V/24V mogą również posiadać tryb ładowania boost 16V. W zależności od budowy urządzenia może posiadać wygodny uchwyt do przenoszenia lub miejsce umożliwiające mocowanie lub zawieszenie na ścianie. Prostowniki sprawdzą się idealnie do ładowania zarówno niewielkich akumulatorów do motocykli czy motorówek, jak i dużych pojemnych akumulatorów 12V lub 24V o pojemnościach przekraczających 120Ah, wystarczy zakup urządzenia o odpowiedniej mocy znamionowej.

Doświadczenie i profesjonalizm – Volt Polska Sp. z o.o.

Firma produkująca prostowniki Volt Polska Poznań jest znanym w Polsce i Europie dystrybutorem oraz producentem wysokiej jakości, sprawdzonych produktów. Należą do nich między innymi szeroko wykorzystywane zasilacze awaryjne wraz z akumulatorami AGM, przetwornice AC/DC oraz DC/DC, konwertery i reduktory napięcia. Specjalizuje się także w sprawdzonych elektronicznych stabilizatorach napięcia, inwerterach oraz regulatorach solarnych, zasilaczach do laptopów, a także prostownikach. Współpraca z firmami z wielu dziedzin technologicznych zaowocowała bogatym doświadczeniem oraz dopasowaniem oferty do potrzeb rynku. Dzięki temu każdy produkt taki jak Volt Polska prostownik Poznań jest doskonale dostosowany do wymagań stawianych przez użytkowników.

 


Sprawdź ofertę prostowników VOLT POLSKA >>Volt Polska

 

4,7/5 - (8 votes)

Zobacz także