Akumulatory Topla Poznań
Akumulatory Topla Poznań
Nowości produktowe

Akumulatory Topla Poznań – różne serie, wysoka klasa

0

Akumulatory Topla Poznań – różne serie, wysoka klasa. W sklepie z akumulatorami i prostownikami w Poznaniu można zaopatrzyć się w różne produkty firmy TAB. Przedsiębiorstwo wypuszcza na rynek różnorodne baterie oraz akcesoria. Jednym z przykładów są akumulatory Topla, które podzielone są na kilka serii. Firma TAB pojawiła się na polskim rynku kilkanaście lat temu i od razu spodobała się większości kierowców. Co za tym idzie zainteresowani rozpoczęli inwestowanie w wysokiej klasy produkty, które potem umieszczali w swoich samochodach osobowych lub też innych maszynach.

Firma specjalizuje się w produkowaniu różnych akumulatorów, np. w wersji kwasowo-ołowiowej. Poszczególne produkty konstruowane są zgodnie z obowiązującymi normami międzynarodowymi, troszcząc się jednocześnie o środowisko. W sklepie z akumulatorami w Poznaniu można się w nie wyposażyć w bardzo dobrej cenie, korzystając przy okazji z pomocy doświadczonych pracowników, którzy będą w stanie doradzić mniej zdecydowanym osobom, które oferty są dla nich najlepsze.

Akumulatory Topla – różne serie, wysoka klasa

Akumulatory Topla Poznań podzielone są na dwie podstawowe serie:

  • Top Japan,
  • Energy.

Zainteresowani muszą wziąć pod uwagę wszystkie dostępne ewentualności, a dopiero potem wybrać do swojego samochodu najlepsze urządzenie rozruchowe, które pobudzi do działania silnik znajdujący się w aucie. To szczególnie przydatne zwłaszcza wtedy, gdy za oknem panują bardzo mroźne warunki i samochód nie chce ruszyć z miejsca, a trzeba nim jechać w podróż służbową. Z akumulatorami Topla nie będzie to trudne. Samochody nigdy nie odmówią posłuszeństwa, a co za tym idzie nie warto się zbyt długo wzbraniać przed takimi inwestycjami.

Akumulatory Topla Poznań z serii Top Japan posiadają:

  • bardzo szczelną konstrukcję wieczka,
  • wzmocnioną konstrukcję,
  • zabezpieczenia przed wyciekiem elektrolitu,
  • wskaźnik poziomu, dzięki czemu można kontrolować stan naładowania danego produktu,
  • zabezpieczenia antywybuchowe.

Ponadto takie produkty cechują się także podwyższoną odpornością na występowanie korozji. Zastosowano w nich specjalistyczne kratki, odpowiadające za wydłużenie żywotności akumulatora.

Akumulatory z serii Top można podzielić na wersję EFB, AGM oraz Truck. Znajdują zastosowanie w autach z bardzo bogatym wyposażeniem, ale też w tych, w których zamontowano systemy start-stop. Jeśli ktoś ma nieco większe oczekiwania w stosunku do wybieranych akumulatorów powinien rzucić okiem właśnie na takie produkty.

Seria Energy przeznaczona jest dla doświadczonych zwolenników motoryzacji. To akumulatory rozruchowe wyprodukowane zgodnie z technologią Ca/Ca, dlatego można być pewnym, że w praktyce będą niezawodne i odporne na ciągłe użytkowanie. Można z nich korzystać nad wyraz intensywnie. Zapewniają użytkownikom bardzo niskie zużycie wody oraz najwyższe zdolności rozruchowe.

Akumulatory Topla – niezawodny rozruch w każdych warunkach klimatycznych

Ciekawostką jest to, że akumulatory Topla Poznań zapewniają niezawodny rozruch praktycznie w każdych warunkach klimatycznych. Jeśli ktoś planuje podróżować swoich samochodem przez cały rok, powinien prędko zdecydować się na zainwestowanie w tego typu urządzenia rozruchowe. Najlepszym miejscem na takie zakupy będzie sklep z akumulatorami w Poznaniu, ponieważ to właśnie tam pracują wykwalifikowani specjaliści, którzy będą w stanie polecić mniej zdecydowanym osobom najlepsze dla nich modele.

Akumulatory Topla Poznań charakteryzują się wydajnym rozruchem niezależnie od tego, czy na zewnątrz będą panować wysokie, czy też może niskie temperatury. W każdych warunkach można liczyć na bardzo solidną pracę, więc na pewno korzystaniem z takich akumulatorów nikt nie powinien być rozczarowany.

Łatwy zakup akumulatorów Topla

Na uwagę zasługuje to, że akumulatory poznań Topla są bardzo łatwo dostępne. Udając się do Poznania wystarczy odwiedzić sklep Akustrefa, który ma swoją siedzibę przy ulicy Łozowej 90/94. W razie jakichś pytań można skorzystać z kontaktu telefonicznego, dzwoniąc do pracowników pod numer 690 940 134. Specjaliści postarają się odpowiedzieć na wszystkie pytania, skierowane do nich przez klientów. Dostępny jest także kontakt mailowy, pod adresem poznan@akustrefa.pl.

Jeśli chodzi o godziny otwarcia sklepu na terenie Poznania, można się do niego udać od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-19, w sobotę od 9 do 14 oraz w niedzielę od 9 do 14. Każdy może wybrać idealny dla siebie termin i to właśnie wtedy zaopatrzyć się w solidne i niezawodne akumulatory. Można je potem zamontować w samochodach osobowych, dostawczych, maszynach rolniczych, motocyklach lub samochodach ciężarowych. Oczywiście możliwości jest jeszcze więcej, a o szczegółach montażu zainteresowanych poinformują pracownicy, dlatego warto posłuchać ich rzeczowych porad. Dzięki temu montaż przebiegnie bez niespodzianek i akumulator będzie gotowy do intensywnego użytku. 


Sprawdź w naszym sklepie online – Akumulatory Topla

4,7/5 - (15 votes)

Zobacz także