Akumulatory VPRO Poznań
Akumulatory VPRO Poznań
Nowości produktowe

Akumulatory VPRO Poznań – Volt Polska

0

Akumulatory VPRO Poznań zaprojektowane zostały zgodnie z wszystkimi najnowocześniejszymi technologiami VRLA. Użytkownicy mogą mieć stuprocentową pewność tego, iż nie znajdą w nich wad fabrycznych i niepokojących usterek. Akumulatory tej marki najczęściej można spotkać w specjalistycznych systemach awaryjnych. Znajdują zastosowanie również w instalacjach solarnych oraz w połączeniu z przetwornicami napięcia. Popularne wykorzystanie to również instalacje fotowoltaiczne, systemy telekomunikacyjne oraz efektywne zasilanie wszelkich modeli kas fiskalnych.
Akumulatory VPRO – czym wyróżniają się na tle konkurencji?

Akumulatory VPRO Poznań – Volt Polska

Akumulator VPRO wyróżnia się solidną obudową, wykorzystano w niej specjalne separatory, wykonane z włókien szklanych. W takich włóknach skupia się elektrolit, dzięki czemu nie dochodzi do jego wycieku, nawet podczas bardzo intensywnego użytkowania. Akumulatory AGM VPRO Poznań ma także system uszczelniania, zawarto w nim stabilne zawory ciśnieniowe. W innych modelach trudno szukać takich rozwiązań.

Jeśli ktoś chce skutecznie wykorzystać właściwości takich akumulatorów powinien zastosować je w układzie ładowania buforowego. To właśnie w takich układach spisują się bez zarzutów, ponieważ są odporne na częste wyładowania i ładowania.

Akumulator VPRO:

nie wymaga regularnego sprawdzania stanu elektrolitu, wszystko jest pod kontrolą, cechuje się wysoką odpornością na korozję oraz wszelkie uszkodzenia mechaniczne, charakteryzuje się żywotnością sięgającą nawet do 8-10 lat, jest bardzo bezpieczny w użytkowaniu, nawet dla mniej doświadczonych osób.

Z racji tego akumulator VRLA znajduje spore zastosowanie w specjalnych systemach, np. telewizji przemysłowej lub też oświetlenia zapasowego.
Akumulatory VRLA – dlaczego to na nie warto postawić?

Akumulator VRLA Poznań

opiera się na doskonale dopracowanej technologii AGM, więc w działaniu tego typu urządzeń nie odnotuje się żadnych niebezpiecznych zjawisk. Ponadto takie akumulatory nie należą do najdroższych, za to są łatwe w montażu, niezależnie od tego w jakich systemach znajdą zastosowanie. Akumulator VRLA skonstruowano tak, aby w szybkim tempie wykrył zbyt wysokie ciśnienie wewnątrz obudowy. Użytkownicy są o tym natychmiastowo informowani, tak aby mogli w razie potrzeby zareagować. Osoby szukające dla siebie solidnych i wytrzymałych akumulatorów powinni zdecydować się na tę właśnie markę, która z pewnością ich nie zawiedzie. Długa żywotność to tylko jedna z zalet, inną jest obudowa wykonana z materiału ABS. Ponadto ogniwa znajdujące się w urządzeniu stworzono z miedzi.

 


Sprawdź naszą ofertę akumulatorów VPRO >> Akumulatory VPRO

5/5 - (4 votes)

Zobacz także