Akumulatory Moretti I-GEL / LCD Poznań
Akumulatory Moretti I-GEL / LCD Poznań
Nowości produktowe

Akumulatory Moretti I-GEL / LCD Poznań

0

Akumulatory Moretti I-GEL, LCD Poznań, szczególnie te z wyższej półki posiadają coraz bardziej zaawansowaną technologię. Takie urządzenia i jeszcze dużo, dużo więcej produkuje firma Moretti Parts

Akumulatory Moretti I-GEL, LCD Poznań

W wyniku zapotrzebowania na części zamienne oraz tuningowe, jakie są niezbędne przy posiadaniu motocykla powstała firma Moretti Parts. Produkty, jakie ta polska firma wytwarza, doceniane są w kraju oraz za granica ze względu na nietuzinkowe rozwiązania, oraz rewelacyjną jakość. Akumulatory Moretti to szeroki wachlarz produktów, których montaż jest możliwy w motocyklach (także w ich starych egzemplarzach) oraz w quadach.

Szeroka działalność firmy Moretti

Działanie firmy Moretti jest wielotorowe. Producent oprócz rewelacyjnych akumulatorów Moretti zajmuje się wytarzaniem szerokiego spectrum produktów takich jak: reflektory, gaźniki, kufry, opony, płyny. Firma ta wytwarza także wiele innych elementów, dzięki którym jada na motocyklu będzie bezproblemowa, a osiągi zwiększone do maksimum.

Inwestycja w jakość, czyli Akumulatory Moretti I-GEL

Firma przykłada bardzo dużą wagę do zachowania najwyższej jakości, dzieje się to już na etapie produkcyjnym. Działania takie przedsięwzięte są po to byśmy, jako klienci cieszyli się bezawaryjnym sprzętem przez jak najdłuższy czas. Akumulatory Moretti produkowane są z zachowaniem najnowocześniejszych technologii oraz przy równoczesnym zachowaniu określonych standardów jakościowych od pierwszego etapu produkcji do momentu, kiedy towar opuszcza magazyn. Obecnie większość dostępnych na rynku motocykli może mieć zastosowane akumulatory LCD Moretti. Dzieje się tak, ponieważ producent dokonując podziału oferty akumulatorów na cztery główne typy proponuje je w pięćdziesięciu konfiguracjach, tak by każdy posiadacz jednośladu znalazł to czego potrzebuje:

  • akumulatory I- GEL
  • akumulator AGM
  • akumulator z LCD AGM
  • akumulator kwasowo- ołowiowy

Akumulatory Moretti wprowadzając nowe technologie, produkuje m.in. akumulatory Moretti I- Gel.

Akumulatory I-GEL, czym różnią się od klasycznych akumulatorów?

W akumulatorach Moretti zastosowano nową technologię- zwykły kwas zastąpiono przy pomocy gęstego elektrolitu. Działanie takie miało na celu ograniczenie wycieków, jakie mają miejsce przy klasycznym kwasie. Unikamy w ten sposób prawdopodobieństwa korozji. Akumulatory I-GEL poprzez wdrożenie tej technologii mają ograniczone zjawisko odparowania, przez co nie ma potrzeby uzupełniania elektrolitu. Zastosowanie żelu w akumulatorach Moretti spowodowało dodatkowo odporność na różnice temperatur, czyniąc je wydajne w przedziale od -30 do + 50ºC.

Akumulatory z LCD, czyli ciągła ręka na pulsie

Szczególną sympatię wśród fanów jazdy na jednośladach akumulatory Moretti zaskarbiły sobie poprzez stworzenie akumulatora z LCD, który przy pomocy wyświetlacza, zawiadamia o niskim stanie napięcia. Rozwiązanie bardzo praktyczne i w znacznym stopniu ułatwiające życie kierowcy. Akumulator z LCD, który na wbudowanym wyświetlaczu pokazuje informacje przesłane przez wbudowany chip. W prosty sposób informuje o danych dotyczących pracy akumulatora. W ten sposób możemy dokonywać maksymalizacji pracy akumulatora Moretti nawet do 6 lat. Urządzenie poinformuje nas o napięciu, czyli w jakim stopniu jest naładowana bateria, sygnalizuje jego rozładowanie oraz dokonuje pomiaru czasu, od kiedy akumulator został podłączony.

Dzięki takiemu podejściu do procesu produkcji, który jest nastawiony na jakość, akumulatory Moretti zyskują coraz większą grupę wiernych klientów. Zaufajmy polskiej firmie, która poziomem technologicznym przewyższa już te zachodnie.

3,3/5 - (32 votes)

Zobacz także