Akumulatory Kozak Poznań
Akumulatory Kozak Poznań
Nowości produktowe

Akumulatory Kozak Poznań

0

Akumulatory Kozak Poznań jest urządzeniem niezbędnym w każdym aucie, niezależnie od marki, czy modelu. Jego najważniejsze zadanie to zgromadzenie energii elektrycznej, jak i jej uwolnienie celem zasilenia układów elektrycznych, w które wyposażony jest samochód. 

Akumulatory Kozak Poznań – nowa marka akumulatorów 

Misja producenta to dostarczenie takiego produktu, który będzie niezawodny. Ponadto ma posiadać wydłużoną żywotność, jak i gwarancję bezpieczeństwa podczas jego eksploatacji. Te wymagania realizowane są dzięki zastosowaniu nowoczesnych, autorskich technologii. 

Technologia produkcji akumulatorów Kozak

W tym czasie wdrażane rozwiązania i technologie były wiele razy przekształcane i udoskonalane dzięki licznym analizom i badaniom. Firmie tej przyświeca idea dostarczania energii na cały świat dzięki ulepszaniu i rozwojowi rodzimej myśli technologicznej w akumulatorowej branży przy zachowaniu troski o naturalne środowisko. 

Baterie Kozak projektuje się w kilku etapach:

  • przygotowanie prototypu,
  • skontrolowanie procesów dzięki badaniom laboratoryjnym, jak i przeprowadzanym w środowisku realnym, 
  • zatwierdzenie nowego produktu, jak i jego właściwości,
  • wprowadzenie urządzenia do produkcji seryjnej.  

Każdy z wyżej wymienionych etapów przeprowadzany jest przez specjalistów mających wieloletnie doświadczenie w zakresie tworzenia akumulatorów, przy wykorzystaniu specjalistycznych laboratoriów, wyposażonych we właściwe sprzęty analityczne. Dzięki umiejętnościom optymalnego wykorzystania i szerokiej wiedzy technologicznej, jak i wsparciu partnerów zagranicznych powstają produkty posiadające doskonale parametry, jak i spełniające nawet najbardziej wygórowane wymagania, czyli właśnie akumulatory Kozak. Poznań jest jednym z miejsc, gdzie dostaniemy je bez żadnego problemu. Gdzie kupić akumulatory Kozak Poznań? Przede wszystkim w sklepach specjalistycznych, zajmujących się sprzedażą tego typu urządzeń. 

Rozwiązania technologiczne, które zostały zastosowane w akumulatorach Kozak to:

  • Green Dynamic,
  • Kozak Eye,
  • Life Plus. 

Life Plus gwarantuje, iż akumulatory Kozak mają najbardziej zbliżone do deklarowanych przez producenta pojazdu pojemności i prądu rozruchu. 

Kozak Eye, to druga z pośród technologii, która charakteryzuje te akumulatory. To tak zwane magiczne okienko, które zmienia swój kolor w zależności od tego, w jakim stanie naładowania jest akumulator. Kolor zielony oznaczać będzie naładowanie, czarny rozładowanie, zaś biały konieczność wymiany. Dzięki temu możliwe jest łatwe i szybkie określenie kondycji naszej baterii w samochodzie. 

Trzecią technologią zastosowaną w akumulatorach Kozak jest Green Dynamic. Oznacza to, iż produkty tejże firmy wspierają pro środowiskowe działania, jak na przykład recykling zużytych baterii. 

Wszystkie te cechy określają właśnie akumulatory Kozak. Poznań daje nam jak już wspomniano powyżej wiele możliwości na ich nabycie. 

 


Chcesz kupić akumulator online? Zapraszamy na sklep.akustrefa.pl

2,9/5 - (13 votes)

Zobacz także