Pobór prądu
AktualnościPoradnik Eksperta

Pomoc akumulatorowa Poznań – doładowanie, wymiana akumulatora z dojazdem do klienta

0

Akumulator odmówił posłuszeństwa? Zadzwoń do mnie a przyjadę we wskazane miejsce i sprawdzę czy problem z uruchomieniem samochodu tkwi w niesprawnej baterii czy w awarii pojazdu.  Jestem profesjonalistą i zaproponuję sprzedaż akumulatora dopiero po ocenie jego stanu. Nie naciągam klienta jak robią to inne firmy, czasami wystarczy jego doładowanie i zaopatrzenie auta w energię elektryczną nadal przebiega nienagannie. Pamiętaj, uruchomię Twój samochód bez względu na to, w jakiej sytuacji się znajdujesz.

Pomoc akumulatorowa Poznań – co warto wiedzieć

Ładowanie akumulatora Poznań

Odbierając zgłoszenie pracownik mojej Motofrancuzy przyjeżdża we wskazane miejsce w Poznaniu, mając ze sobą akumulator odpowiedni do Twojego samochodu. Jeżeli doszło do rozładowaniem baterii możesz skorzystać z usługi regeneracji a do czasu jej wykonania zapewnimy akumulator zastępczy. Usługa polega na naładowaniu baterii przy użyciu markowych urządzeń prostowniczych, przetestowaniu i dowiezieniu akumulatora w odpowiednie miejsce.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Zadzwoń i sprawdź jak prężnie działamy a przekonasz się, że warto korzystać z pomocy zawodowców. Posiadam w swojej ofercie nowe akumulatory także do samochodów z funkcją start-stop, jeśli posiadasz takie auto i będzie konieczna wymiana akumulatora, pracownik firmy https://pomocakumulatorowa.pl/ zamontuje nowy a następnie go zakoduje. Z naszej pomocy możesz korzystać przez cały tydzień.

Co Pomoc akumulatorowa w Poznaniu może zaoferować?

Pomiar akumulatora

Dużą wiedzę zawodową połączoną z doświadczeniem, co pozwala na zapewnienie dedykowanej obsługi. Zajmujemy się także samochodami dostawczymi. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt, który pozwala sprawnie i dokładnie diagnozować zaistniały problem, wykonać stosowane pomiary. Jeśli zdecydujesz się na zakup nowego egzemplarza pomożemy w wyborze akumulatora idealnie dopasowanego do potrzeb Twojego auta. Pracownik firmy Motofrancuzy dokona wymiany, nie będziesz musiał martwić się brakiem narzędzi lub wprawy w takich czynnościach.

Jak wygląda sprawdzanie akumulatora krok po kroku

 1. Sprawdzenie stanu akumulatora to podstawa postawienia trafnej diagnozy, dlatego zaczynamy od obejrzenia zewnętrznych elementów. Pozwoli to ustalić, czy bieguny w akumulatorze nie uległy zaśniedzeniu, czy nie doszło do wycieku elektrolitu itd. Może się okazać, że reanimacja nie przyniesie efektu i trzeba będzie wymienić go na nowy.
 2. Kolejną czynnością, jaką wykonuje pracownik mojej firmy jest pomiar gęstości elektrolitu i dotyczy to wszystkich cel, sprawdza także napięcie na końcówkach biegunowych. Uzyskany wynik pozwoli odpowiedzieć na pytanie o konieczności kolejnych działań.
 3. Jeżeli kontrolowanie gęstość elektrolitu wykazało jego niski stan w jednej lub dwóch celach a napięcie wynosi 10 V, prawdopodobnie doszło do zwarcia wewnętrznego a to przemawia za tym, że akumulator nie może być dalej używany.
 4. W przypadku takiej samej gęstość elektrolitu we wszystkich celach przy napięciu, co najmniej 12,5 V, akumulator jest naładowany, konieczne będzie przeprowadzenie testu obciążenia, aby potwierdzić sprawności akumulatora. Może się okazać, że przyczyna problemów z rozruchem samochodu tkwi w niesprawności podzespołów instalacji elektrycznej.
 5. W przypadku stwierdzenia jednorodnej, ale niskiej gęstość elektrolitu w każdej celi, trzeba doładować akumulator i przeprowadzić test obciążenia. Co może jeszcze świadczyć o konieczności wymiany baterii? Będzie to na pewno brązowa barwa elektrolitu w każdej celi.Taka diagnoza potwierdza konieczność zamontowania w samochodzie nowego akumulatora.

Dlaczego warto skorzystać z usług Pomocy akumulatorowej Poznań?

W przypadku problemów z akumulatorem w Poznaniu zawsze możesz liczyć na naszą pomoc, czym się wyróżniamy?

 • Zdiagnozujemy, naładujemy, wymienimy akumulator w każdym samochodzie osobowym i dostawczym.
 • Posiadamy konkurencyjne ceny   
 • Ponad 300 zadowolonych Klientów z Poznania
 • Ponad 25 pozytywnych opinii w Google z oceną 5.0
 • Ponad 20 różnych marek akumulatorów w ofercie
 • Indywidualne podejście do Klienta
 • Elastyczne godziny pracy.Pomoc akumulatorowa

Jeśli masz problem z akumulatorem i potrzebujesz profesjonalnej pomocy, skontaktuj się ze mną, nie zawiodę Twoich oczekiwań, zrobię wszystko, aby wybawić się z trudnej sytuacji. Nie trać czasu zastanawiając się, co trzeba zrobić. Przyjdziemy i rozwiążemy Twoje problemy z akumulatorem.

4,6/5 - (7 votes)

Zobacz także

Więcej Aktualności