Akumulatory Yuasa Poznań
Akumulatory Yuasa Poznań
Nowości produktowe

Akumulatory Yuasa Poznań

0

Akumulatory Yuasa Poznań to firma wywodząca się z regionu azjatyckiego, a konkretnie z Japonii. Przedsiębiorstwo zajmuje się na co dzień produkcją wysokiej klasy akumulatorów w wersji ołowiowo-kwasowej. Dostarczane są w różne zakątki świata, a pracownicy firmowi starają się z roku na rok udoskonalać swoją ofertę, aby zaskoczyła najbardziej wymagające osoby. W projektach pojawiają się coraz to lepsze innowacje, które zachwycają najbardziej znanych inżynierów w Europie. Akumulatory produkowane przez firmę Yuasa cechują się sporą pojemnością oraz niezawodnością. Można z nich korzystać w najbardziej ekstremalnych warunkach pogodowych.

Akumulatory Yuasa Poznań – Największe zalety

Akumulatory Yuasa Poznań zdobywają uznanie użytkowników głównie ze względu na to, iż są:

  • uniwersalne – pasują do przeróżnych maszyn, pojazdów, łodzi, kamperów oraz samochodów,
  • stabilne – zapewniają zainteresowanym odpowiednio wysoką moc rozruchową, praktycznie w każdych możliwych warunkach,
  • nowoczesne – poddawane wielu różnym testom, dlatego na rynek dostają się bez żadnych wad fabrycznych.

Ogromnym atutem akumulatorów Yuasa Poznań jest duży wybór akumulatorów z plusem po lewej stronie. Mała ilość producentów decyduje się na wypuszczenie na rynek tego typu produktów. Akumulatory posiadają także długą żywotność, czasami nawet dwa razy dłuższą od tradycyjnych modeli, w które zainteresowani mogą zaopatrzyć się na współczesnym rynku motoryzacyjnym.

Sprzęt poradzi sobie z mrozem, ale też z bardzo wysokimi temperaturami. Nie należy obawiać się również wilgoci, wystarczy go profesjonalnie przechowywać i odpowiednio ładować. Ciekawostką jest to, że rozładowanie w takich urządzeniach nie zachodzi zbyt szybko, dlatego proces ten można w pełni kontrolować. Akumulatory Yuasa Poznań mają wytrzymałą ramę, dlatego są dla użytkowników w stu procentach bezpieczne. Radzą sobie z nimi nawet mniej doświadczone osoby.

W jakie produkty można się zaopatrzyć?

Obecnie na rynku występują różnorodne akumulatory Yuasa Poznań. Użytkownicy muszą więc zdecydować, które konkretnie modele są dla nich zdecydowanie najlepszą inwestycją. Oto najbardziej popularne:

  • Yuasa AGM YBX 9000 – bardzo nowoczesna opcja, przeznaczona przede wszystkim do pojazdów z nieco bogatszym wyposażeniem. W tym przypadku można zwrócić na podwójną osłonę, zapewniającą zainteresowanym brak wycieków.
  • Yuasa EFB YBX 7000 – model przeznaczony do wszystkich samochodów, zawierających w sobie nowoczesne systemy Start-Stop. Cechuje się długą żywotnością oraz znakomitą szybkością odbioru ładunku,
  • Yuasa SMF YBX 5000 – znajduje zastosowanie w pojazdach z bogatym wyposażeniem. Jeśli ktoś posiada w swoich samochodach dodatkowe wyposażenie powinien zdecydować się na serię YBX5000,
  • Yuasa SMF YBX 3000 – znajduje zastosowanie w pojazdach klasycznych. Jeśli ktoś posiada w swoich samochodach standardowe wyposażenie powinien zdecydować się na nabycie tego akumulatora serii 3000,

Jak widać akumulatory Yuasa Poznań są podzielone na kilka różnych modeli, więc ostateczny wpływ na decyzję klienta będzie miało to, gdzie dane urządzenie będzie miało być zamontowane i jakie ma spełniać funkcje.  Yuasa w swojej ofercie posiada również akumulatory trakcyjne, do UPS, zasilania awaryjnego i wielu innych aplikacji.

4,7/5 - (31 votes)

Zobacz także