Akumulatory Vtech Japan Poznań
Akumulatory Vtech Japan Poznań
Nowości produktowe

Akumulatory Vtech Poznań – ekonomiczne, wytrzymałe i nowoczesne

0

Akumulatory Vtech należą do serii urządzeń rozruchowych przeznaczonych do samochodów z podstawowym i standardowym wyposażeniem. Posiadając pojazd odpowiadający parametrom tej baterii można nabyć produkt z odpowiednim stosunkiem jakości do ceny. Jest to urządzenie uniwersalne, ponieważ można zamontować je w pojazdach z silnikiem diesla oraz benzynowym. Firma Vtech zawsze stawiała na nowoczesne rozwiązania technologiczne i wprowadza je do projektów swoich produktów, to pozwala uzyskać jej wydajny i bezpieczny sprzęt oraz rosnące zapotrzebowanie na takie urządzenia.

Akumulatory Vtech – trafny wybór

Akumulatory Vtech

Większość kierowców wybiera baterie bezobsługowe, które posiadają dobre parametry rozruchu, przykładem takich produktów są akumulatory Vtech dostępny w szerokim zakresie pojemności. Ich cechami szczególnymi jest niskie samorozładowanie i duża trwałość podzespołów. Producent zastosował technologię wapniową ze specjalną kratką, dzięki czemu uzyskał wytrzymałą baterię odporną na korozję, która nie odparowuje elektrolitu. Akumulatory Vtech zostały wyposażone w wytrzymałą obudowę, co zwiększa czas ich użytkowania. Ponadto możliwe jest dłuższe przechowywanie bez potrzeby doładowywania.

Innowacyjne rozwiązania marki Vtech są widoczne w centralnym odpowietrzeniu Kamina, co wpłynęło na lepszą wytrzymałość i zabezpieczenie przed wibracjami. Akumulatory Vtech zapewniają pewny rozruch silnika przy każdej pogodzie, w czasie mroźnej zimy kierowca nie będzie miał żadnego problemu z uruchomieniem samochodu. Również w czasie upałów ten typ baterii sprawdza się doskonale. Opinie właścicieli samochodów którzy już posiadają w swoim aucie taki akumulator potwierdzają zapewnienia producenta o jego dobrych parametrach rozruchu i odporności na szybkie zużycie. W sklepie z takimi urządzeniami można dokonać korzystnych zakupów.

Akumulatory Vtech – ekonomiczne, wytrzymałe i nowoczesne

Posiadacze samochodów europejskich i azjatyckich ze standardowym wyposażeniem mogą dokonać korzystnego zakupu, ponieważ akumulatory Vtech sprzedawane są w atrakcyjnych cenach. Dzięki czemu można wyposażyć pojazd w dobrej jakości baterię bez konieczności wydawania dużej sumy pieniędzy. To nie wszystkie korzyści, jakie można osiągnąć wybierając ten produkt:

  • Bezpieczne użytkowanie bez obawy o wyciek elektrolitu
  • Stabilne parametry rozruchu w każdej temperaturze
  • Wytrzymałość zastosowanych podzespołów i bezawaryjność
  • Wyprodukowane z zachowaniem wymaganych standardów technologicznych i w zgodzie z obowiązującymi normami europejskimi.

Coraz więcej osób przekonuje się do zakupu akumulatorów Vtech, które szybko dały się poznać, jako trwałe i bezpieczne urządzenie do obsługi samochodu. Kierowcy mają znacznie ułatwiony montaż oraz przenoszenie baterii dzięki wygodnej rączce. Dobrą jakość producent potwierdza wielomiesięczną gwarancją, ponieważ jest pewien niezawodnego działania swojego produktu przez długi czas. Mocny stop wapnia eliminuje problemy związane z dużym zużyciem wody. Dzięki niskiemu samorozładowaniu stało się możliwe przechowywanie baterii bez ładowania przez dość długi okres czasu.

Można stwierdzić, że akumulatory Vtech to produkty na każdą kieszeń i możliwość uzyskania wydajnego urządzenia, które spełni potrzeby auta. Duża różnorodność pojemności daje swobodny wybór dopasowany do samochodów z podstawowym wyposażeniem.To akumulatory 12 V, których pojemność zaczyna się od 45Ah 420A a kończy dopiero na 95Ah 810A. Wygodne użytkowanie każdego z akumulatorów z nowej serii Vtech zapewnia budowa płyty a także innowacyjna formuła masy czynnej.

Gdzie można kupić akumulatory VTECH?

Warszawa Włochy
ul. Komitetu Obrony Robotników 39
02-148 Warszawa
tel. 503 478 455


Warszawa Bemowo
ul.Konarskiego 86
01-355 Warszawa
tel. 519 010 831


Poznań
ul. Dąbrowskiego 185
60-594 Poznań
tel. 508 211 330


Kraków Podgórze
ul. Snycerska 58
30-817 Kraków
tel. 519 010 830

4,4/5 - (16 votes)

Zobacz także