Akumulatory-Volt-Poznań
Akumulatory-Volt-Poznań
Nowości produktowe

Akumulatory VOLT Batterien Poznań

0

VOLT to marka akumulatorów dystrybuowanych od 2012 roku przez firmę AKBA. Są to polskie produkty, które obecnie cieszą się dużą popularnością na terenie całego kraju. Producent akumulatorów stale rozszerza swój asortyment, który dziś liczy już blisko 60 różnych modeli dostosowanych do wszystkich samochodów osobowych, a także ciężarowych oraz maszyn rolniczych, kamperów czy łodzi.

Akumulatory VOLT Batterien Poznań

Akumulator samochodowy VOLT jest bezobsługowy. Cechuje je zarówno wysoka jakość jak i konkurencyjna cena. Dodatkowo producent oferuje klientom wydłużoną gwarancję, która w zależności od modelu wynosi od 2 do 3 lat. Akumulatory VOLT dostępne są w następujących liniach: Professional, High Performance, Silver Premium, Energy, EFB, Marine, Truck HD oraz Agro.

Akumulatory VOLT są w wysokim stopniu odporne na zewnętrze zniszczenia, ubytki takie jak np. korozja, bowiem do ich produkcji zastosowano specjalistyczne stopy ołowiu. Wszystkie akumulatory marki AKBA są ponadto wyposażone w systemy przeciwwybuchowe i przeciwwyciekowe. Dzięki temu przemieszczanie się nawet w bardzo niekorzystnych warunkach staje się bezpieczne. Produkty VOLT posiadają wszystkie niezbędne atesty, a dodatkowo produkowane są w zgodzie ze środowiskiem przyrodniczym. 

W dalszej części tekstu scharakteryzujemy kilka podstawowych linii akumulatorów VOLT.

Linia Professional

Akumulatory VOLT w modelach Professional stworzono w ekstremalnych warunkach. Jest to konieczne, by zagwarantować rozruch silnika nawet przy wyjątkowo niskich temperaturach. W tych akumulatorach zastosowano technologię Ca/Ca, która w połączeniu z podwyższona mocą rozruchową realizuje najbardziej wyśrubowane normy. Dodatkowym elementem, który zwykle interesuje konsumentów zainteresowanych akumulatorami linii Professional jest tzw. magiczne oko, czyli wskaźnik naładowania urządzenia. Akumulatory VOLT Professional cechuje w konsekwencji dłuższa żywotność.

Linia High Performence i Silver Premium

Zasadniczą cechą modeli High Performence jest wydajność bez kompromisów. Te akumulatory posiadają doskonałe parametry użytkowe, a do tego zapewniają wysoki komfort jazdy. Modele tej linii są odporne nawet na niezwykle skrajne temperatury – zarówno wysokie jak i niskie. Zapewniają odpowiedni pas mocy na rozruch silnika bez względu na pogodę na zewnątrz.

VOLT Silver Premium to nic innego jak zapewnienie użytkownikom maksymalnej wydajności sprzętu. Klienci użytkujący te akumulatory mogą być pewni, że za zainwestowane pieniądze otrzymali niezawodny sprzęt rozruchowy. Akumulatory Silver Premium są dość nieduże, zatem łatwo je ulokować w naszym aucie. Warto jednak zadbać, by nie dostała się do nich szkodliwa wilgoć.

Linia Energy i EFB

Te akumulatory sprawdzają się u konsumentów, którzy oczekują zwiększonej żywotności baterii oraz pracy sprzętu w podwójnym trybie. Z reguły mają one zastosowanie w łodziach czy kamperach.

To zaś, co wyróżnia modele EFB to posiadanie specjalnego dodatku węgla, który odgrywa rolę w przypadku działania elektrod. Te akumulatory zapewniają użytkownikom najwyższy poziom bezpieczeństwa bez względu na przemierzony dystans czy jakość terenu. EFB to także bardzo wysoka stabilność użytkowania.

 

4,5/5 - (41 votes)

Zobacz także