Akumulatory Viking Poznań
Akumulatory Viking Poznań
Nowości produktowe

Akumulatory Viking Poznań | Megatex

0

Ukraińska firma MEGATEX jest uznanym w Europie producentem baterii samochodowych. Akumulatory Viking Poznań, w modelach Viking Bronze i Silver możecie Państwo nabyć w najatrakcyjniejszych cenach w sklepie akustrefa.pl. MEGATEX Viking w Poznaniu to marka znana i polecana przez zwyczajnych użytkowników akumulatorów samochodowych, jak i profesjonalnych kierowców wile godzin dziennie spędzających w podróży. Ukraiński producent MEGATEX markę akumulatorów Viking Bronze i Silver testował pierwotnie w trudnych warunkach ukraińskich zim i dzięki temu akumulatory Viking zaprojektowane są skutecznie do pracy w najbardziej ekstremalnych warunkach zimowych, śnieżnych i mroźnych dróg. Tanie Akumulatory Poznań Viking dystrybuuje sklep akustrefa.pl. 

Akumulatory Viking Bronze i Silver firmy MEGATEX

wydłużona żywotność akumulatora i komfort jego użytkowania

Firma MEGATEX producent akumulatorów Viking Bronze i Silver zbudowała model sprzętu akumulatorowego wykonując płytę ujemną i dodatnią według wytycznych najnowocześniejszych technologii zwanych przez ekspertów branży samochodowej expanded metal (Ca/Ca).

Modele Viking Bronze oraz Silver, które nabyć Państwo mogą w bogatym asortymencie sklepu akustrefa.pl w Poznaniu wykazują się nie tylko znacząco wydłużoną żywotnością każdego z egzemplarzy akumulatora, ale i całkowitą niemalże odpornością na korozję oraz bardzo niskim samowyładowywaniem.

Akumulatory Viking Poznań

Akumulatory Viking Bronze i Silver są polecane, obecnie także przez ich użytkowników w Poznaniu, użytkownikom samochodów o podwyższonym zużyciu energii, w tym samochodów usługowych, ciężarowych i dostawczych. MEGATEX i jego produkty z serii Viking w Poznaniu sprawdzają się również w samochodach usługowych, w których akumulator obsługuje nie tylko sam mechanizm samochodowy, ale i szereg innych urządzeń pracujących na wyposażeniu auta.

Baterie akumulatorowe modeli Viking Bronze i Silver, produkty donieckiej fabryki, z powodzeniem obsługują zatem auta o zwiększonym zużyciu energii zasilającej oraz gwarantują dodatni bilans energetyczny. Pełną ofertę akumulatorów Viking Bronze i Silver w Poznaniu znajdziecie Państwo w sklepie akustrefa.pl, zyskując przy tym korzystne ceny produktów oraz fachowe doradztwo obsługi sklepu, zawsze odpowiadającej merytorycznie na pytania naszych klientów. 

Akumulatory Megatex Poznań

 

MEGATEX Viking Bronze i Silver – wiele zalet, dobra cena. W Poznaniu odwiedź sklep akustrefa.pl  

Akumulatory Viking Bronze i Silver doceniane są w Poznaniu, podobnie jak i w wielu innych zakątkach świata za konsekwentnie zrealizowane w procesie produkcyjnym standardowe technologie oryginalnego wyposażenia (OE). Modele Viking Bronze i Silver to także gwarancja najniższego z możliwych zużycia wody oraz bardzo korzystnych parametrów rozruchowych akumulatora. W ofercie sklepu w Poznaniu, czyli w asortymencie firmy akustrefa.pl znajdziecie Państwo oba z tych modeli.

 

Poznaniacy podkreślają niską cenę tych produktów, jak również bardzo długi okres przechowywania tych modeli akumulatorów bez potrzeby ich okresowego doładowywania. Przy czym ukraiński producent tego sprzętu, firma stworzyła sprzęt akumulatorowy naprawdę niezawodny w każdych warunkach pogodowych, w skrajnie niskich i bardzo wysokich temperaturach.

Viking Bronze i Silver to produkty należące do ponad trzech milionów akumulatorów produkowanych przez ich ukraińskich projektantów i wykonawców na Ukrainie rok w rok. Obecnie produkcja ta uległa jeszcze większemu wzrostowi, dzięki dobrej marce firmy MEGATEX w całej Europie. Akumulatory Viking Bronze i Silver w Poznaniu? Zapraszamy Państwa do specjalistycznego sklepu akustrefa.pl !

 


Kup akumulator Viking w naszym sklepie internetowym >> Akumulatory Viking <<

3,5/5 - (12 votes)

Zobacz także