Używane akumulatory Poznań
Używane akumulatory Poznań
Poradnik Eksperta

Akumulatory używane Poznań

0

Akumulatory używane Poznań na świecie niemalże wyszły już z użycia. Przemawia za tym wiele względów, w tym ekonomicznych i ekologicznych. Wbrew bowiem pozorom zakup używanego akumulatora to ryzyko jego większej i szybszej awaryjności niż w przypadku dobrze dobranego, nowego sprzętu.

Akumulatory używane Poznań

to pozorna oszczędność i zawodowi kierowcy oraz eksperci w branży samochodowej przestrzegają przed tego typu zakupem. Po pierwsze proces regeneracji akumulatora jest sposobem czasowego przywrócenia jego sprawności i nikt nie może nas zapewnić, że używany akumulator będzie dobrze pracował przez kilka następnych lat. Wręcz przeciwnie: specjaliści ostrzegają, że odsiarczony akumulator może działać zaledwie kilka miesięcy, co – biorąc pod uwagę ceny regeneracji – jest mnożeniem kosztów eksploatacji samochodu, zamiast planowanej oszczędności. Co więcej: używany akumulator po regeneracji nie jest objęty gwarancją producenta. Osoby zadające początkowo pytanie typu akumulatory używane – Poznań, szybko trafiają na polecaną i sprawdzoną ofertę nowych i tanich akumulatorów dystrybuowanych przez firmę akustrefa, w Poznaniu zapraszającą do diagnostyki akumulatora przed jego ewentualną wymianą, wraz z fachowym doradztwem w zakresie doboru modeli. 

Sprawdź stan swojego akumulatora i skorzystaj z fachowej porady oraz bezpłatnej wymiany sprzętu 

Firma akustrefa.pl prowadzi sprzedaż akumulatorów marek o światowej renomie takich jak między innymi akumulatory Banner, Bosch, Centra, Ctek, Exide, Moll, Star, Yuasa, Haze i wielu innych. W akustrefa nabyć można również w dobrych cenach świetnej jakości prostowniki i ładowarki rozruchowe, a także kable-przewody rozruchowe i klemy. Klienci Akustrefa mogą liczyć na wstępną, bezpłatną diagnostykę stanu akumulatora, fachowe doradztwo w zakresie wyboru najlepszego modelu sprzętu na miarę oczekiwań i możliwości finansowych inwestora i szereg innych usług doradczych. Zakupione w akumulatory Poznań są również montowane bezpłatnie w pojazdach naszych klientów.

Jesteśmy otwarci na potrzeby zarówno klientów indywidualnych, jak i zakupy hurtowe właścicieli firm przewozowych lub przewoźników transportujących ludzi w przewozie pracowniczym lub publicznym. Zamiast odkładać serwis pojazdu i korzystać z nieekonomicznych w końcowym rachunku półśrodków, do których należy regeneracja używanego akumulatora, lepiej skorzystać z korzystnej oferty zakupu nowego sprzętu. Odłożenie w czasie rzetelnej i uczciwej diagnostyki akumulatora oraz pozorne uniknięcie jego wymiany kończą się zwykle awarią pojazdu, najczęściej w najmniej oczekiwanym momencie, na przykład w trasie.

Oferta firmy Akustrefa jest na tyle szeroka, że każdy klient znajdzie u nas propozycję, która służyć mu będzie optymalnie, wraz z uwzględnieniem charakteru prowadzonej działalności, stylu eksploatacji pojazdów i budżetu przeznaczonego na ten konkretny segment inwestycji, jakim jest wymiana akumulatora w danym pojeździe.

W Akustrefa prowadzimy również fachowe doradztwo, ucząc naszych klientów, jak prawidłowo użytkować akumulator, jak na co dzień dbać o jego dobrą kondycję i bezawaryjność oraz jak uniknąć podstawowych błędów eksploatacji, znacząco skracających żywotność akumulatorów. Zamiast więc uciekać się do półśrodków i regeneracji akumulatora lub zakupu używanego, lepiej od razu zasięgnąć rzetelnej opinii u fachowców. Zapraszamy Państwa do kontaktu i zapewniamy, że w Akustrefa znajdziemy najtańszy i najlepszy model akumulatora. 

 


Sprawdź ofertę naszego sklepu online >> Sklep z akumulatorami online <<

 

4,1/5 - (14 votes)

Zobacz także