0
5+

Akumulatory Trojan Poznań znane są na świecie, a obecnie także w Poznaniu, dzięki ich dystrybucji przez sklep Akustrefa. Akumulatory trakcyjne Trojan są bardzo odporne głębokie rozładowania, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w takich aplikacjach jak: maszyny czyszczące, pojazdu elektryczne czy podnośniki koszowe. Firma Trojan produkująca od lat akumulatory zastrzegła sobie 1993 roku charakterystyczny kolor obudowy akumulatora, dzięki czemu jest rozpoznawalna bez żadnych wątpliwości wśród nabywców akumulatorów Trojan. Akumulatory trakcyjne Trojan, sprzedawane już dziś w Poznaniu w sklepie akustrefa.pl, są możliwe do montażu w licznych pojazdach i maszynach użytkowych, a także w łodziach i kamperach.

Akumulatory Trojan Poznań. Niezawodna marka Trojan ulepszana jest ciągle od lat 

Akumulatory Trojan, których bogatą ofertę znajdziecie Państwo w naszym sklepie, należą do grupy akumulatorów tak zwanego głębokiego rozładowania. Tradycja światowej produkcji akumulatorów Trojan sięga roku 1925, a sama marka Trojan zyskała globalny rozgłos w latach sześćdziesiątych dwudziestego wieku, kiedy to opracowany został specjalistyczny pojazd elektryczny dla golfistów. Akumulatory trakcyjne Trojan są już dobrze znane profesjonalnym użytkownikom akumulatorowych urządzeń technicznych.

Historia marki Trojan, którą chętnie dzielą się z klientami pracownicy firmy akustrefa.pl, to opowieść o stosowaniu nowoczesnych technologii produkcyjnych, w tym obecnej na rynku akumulatorowym od 1985 roku marki Maxguard®. Wówczas to wprowadzono do produkcji niezwykle wydajny separator gwarantujący maksymalizację żywotności akumulatora. Do dziś rozwiązanie to zostało kilkakrotnie udoskonalone i cieszy swych użytkowników efektywnym użytkowaniem akumulatorów Trojan.

Akumulatory trakcyjne Poznań.

Sprawdzone modele dostępne od ręki w stałej ofercie sklepu akustrefa.pl 

Globalna już dziś marka Trojan to wiele modeli różnorodnych akumulatorów, które łączy jedna wspólna cecha: ciągłe udoskonalanie ich technologii. Od roku 1992, kiedy to firma Trojan powołała do życia specjalistyczne centrum badawcze, baterie trakcyjne, zyskały światową renomę i rozgłos.

W 2007 roku marka Trojan ogłosiła sprzedaż akumulatorów Plus Series™ zaliczanych do grupy akumulatorów głębokiego rozładowania. Sklep akustrefa.pl w Poznaniu oferuje również specjalny model akumulatorów Trojan dedykowanych samochodom ciężarowym, w serii produktowej  OverDrive AGM™. 

Niezależnie jednak od poszczególnych modeli akumulatorów Trojan, znane są one ich nabywcom z bezawaryjności użytkowania, co z przekonaniem potwierdzają również specjaliści ze sklepu akustrefa.pl w Poznaniu. Dobry akumulator to urządzenie, które poprawia jakość pracy maszyny.

 


Kup teraz akumulatory Trojan online >> Akumulator Trojan <<

5+

Zobacz także