Bpower Platinum
Nowości produktowe

Akumulatory motocyklowe Poznań

0

Akumulatory motocyklowe Poznań – Posiadanie własnego motocykla to dla ich właścicieli ogrom obowiązków. Przede wszystkim należy zapewnić im solidny rozruch, niezależnie od warunków atmosferycznych. W tym celu motocykle należy wyposażyć w najwyższej jakości akumulatory motocyklowe. Na rynku dostępne są dwie podstawowe wersje takich urządzeń: obsługowe oraz bezobsługowe. Każda z nich ma swoje zalety, dlatego warto przyjrzeć się obu propozycjom, aby zainteresowani mogli podjąć decyzję, która konkretnie oferta będzie dla nich korzystniejsza.

Akumulatory motocyklowe Poznań – bezobsługowe

Akumulatory do motocykli Poznań w wersji bezobsługowej charakteryzują się tym, iż trzeba je ładować zaledwie od czasu do czasu. Nie jest tutaj potrzebna ciągła kontrola ich stanu technicznego. Zastosowano w nich specjalistyczne włókna, które skutecznie absorbują nadmiar prądu. Tym samym elektrolit, który znajduje się w akumulatorach nie przedostaje się na zewnątrz. Akumulatory motocyklowe Poznań bezobsługowe doskonale spiszą się na różnych trasach, w tym:

  • miejskich,
  • terenowych,
  • rajdowych.

Jak widać można je zastosować praktycznie w każdym przypadku, nie jest również problemem ich montaż. Zakupić można je w sklepie Akustrefa znajdującym się w Poznaniu, a pełną ofertę można przejrzeć na stronie https://poznań-akumulatory.pl/. Znajdzie się tam akumulatory motocyklowe w technologii AGM lub Gel. Z pewnością proponowane modele dobrze spiszą się również w trakcie podróżowania na dużo dłuższych trasach, także w okresie zimowym. Nie trzeba się więc obawiać o ich wydajność, są niezawodne. Zainteresowani sami decydują czy chcą wybrać akumulatory AGM czy też żelowe. Do wyboru są akumulatory marek: Varta, Bosch, Exide, Banner czy też Yuasa. Każdy z tych producentów stawia na jakość swoich wyrobów, ale też na ich trwałość, dlatego są tak dobre i eksperci zalecają je montować w motocyklach.

Akumulatory motocyklowe obsługowe

Alternatywą dla akumulatorów motocyklowych bezobsługowych są te obsługowe, które również cechują się wieloma zaletami, dlatego są tak cenione przez osoby zmotoryzowane. Akumulator motocyklowy w tej odmianie również można zakupić na podanej wyżej witrynie internetowej. Sklep Akustrefa w Poznaniu specjalizuje się w dystrybucji tego typu baterii  rozruchowych. Ponadto można je nabyć w bardzo dobrych cenach, zależnie od ich modelu oraz pojemności.

Akumulatory motocyklowe Poznań  obsługowe to takie, które trzeba co jakiś czas kontrolować, aby mieć pewność, że będą działały w stu procentach poprawnie i nikogo nie rozczarują. Na uwagę zasługuje jednak to, że z roku na rok na drogach spotyka się coraz mniejszą ilość motocykli, które wyposażone są w takie baterie. Nie oznacza to jednak, że są one gorsze od bezobsługowych. Z reguły są one jednak nieco droższe. W tym przypadku zainteresowani mogą sobie pozwolić na zakup akumulatorów Gel oraz AGM. Zaleca się stosowanie akumulatorów pochodzących od sprawdzonych producentów, a więc:

  • Banner,
  • Yuasa,
  • Fiamm,
  • Bosch,
  • Bpower.

Producentów jest co prawda nieco więcej, ale ci wymienieni powyżej to zdecydowanie najbardziej znani i cenieni na rynku w Polsce. Warto jednak przetestować poszczególne produkty i dopiero potem podjąć decyzję, który model spisuje się w danym motocyklu najlepiej. Akumulatory motocyklowe Poznań w wersji bezobsługowej oraz obsługowej warto zakupić w sklepie Akustrefa w Poznaniu, ponieważ można tym samym liczyć na fachową pomoc specjalistów. Nie każdy zna dobrze swój motocykl lub nie ma zbyt dużego doświadczenia w branży motoryzacyjnej, a pracownicy sklepu skutecznie doradzą wszystkim klientom, którzy pojawią się w sklepie.

 

Kup online >>

4,8/5 - (58 votes)

Zobacz także