Akumulatory Jenox Poznań
Akumulatory Jenox Poznań
Nowości produktowe

Akumulatory Jenox Poznań

0

Akumulatory Jenox Poznań to bardzo popularny dystrybutor akumulatorów. Producent stawia w swojej pracy na klasową produkcję akumulatorów przemysłowych, które można zamontować w różnego rodzaju pojazdach, nie tylko w samochodach osobowych. Firma stara się inwestować w bardzo nowoczesne technologie, dzięki czemu może się rozwijać i wypuszczać na rynek coraz to nowsze sprzęty, o optymalnych parametrach technicznych. Zaletą firmowych usług jest przede wszystkim stałe ulepszanie jakości produkowanych produktów, ale też obsługa o najwyższych standardach. W ten sposób została stworzona idealna oferta produktowa, skierowana do osób zmotoryzowanych.

Jenox łączy ze sobą nowoczesne technologie, wykwalifikowaną kadrę inżynierów oraz utrzymywanie wysokich standardów produkcyjnych. Do produkcji używane są jedynie wysokiej klasy surowce. Dzięki temu akumulatory nie mają sobie równych, stają się konkurencyjne oraz charakteryzują się znakomitymi parametrami eksploatacyjnymi.

Akumulatory Jenox – jakie serie dostępne są na rynku?

Akumulatory Jenox dzielą się na kilka podstawowych serii, można wśród nich wyróżnić:

  • Gold,
  • Classic,
  • Super Heavy Duty,
  • Hobby,
  • EFB,
  • SRP,
  • Super Vibration Resistance.

Akumulatory z tych serii można nabyć m.in. w sklepie internetowym akustrefa.pl. Zainteresowani klienci nabywają je w bardzo dobrych cenach, pozostaje je tylko zamontować, w czym pomocni okazują się profesjonalni fachowcy.

Akumulatory Jenox Poznań z serii Gold wyróżnia się tym, iż jest całkowicie bezobsługowy. Ponadto cechuje się bardzo niskim poziomem samowyładowania. Zapewnia klientom niesamowitą moc rozruchową, dlatego właściciele nie będą mieć problemów z tym, aby swobodnie uruchomić swoje silniki, nawet w porze zimowej. Tyczy się to praktycznie wszystkich pojazdów. Akumulator jest produktem ergonomicznym, niezawodnym, objęty 2-letnią gwarancją. Seria Classic łączy ze sobą idealne parametry techniczne wraz z możliwością zamontowania ich w pojazdach o standardowym wyposażeniu. Ponadto można liczyć w tym przypadku na stuprocentowe bezpieczeństwo oraz pełną swobodę użytkowania. Akumulator Jenox Poznań należący do serii EFB przeznaczony jest do nowoczesnych pojazdów, wyposażonych w specjalistyczny system Start-Stop. Ponadto warto go zastosować we wszystkich samochodach o częstym rozruchu oraz tam, gdzie znajduje się duża ilość odbiorników prądu, a więc bogate wyposażenie.

Klienci mogą zdecydować się również na akumulatory Jenox z serii Hobby. Akumulatory tego typu znajdują uznanie w sprzęcie rekreacyjnym, takim jak jachty, motorówki oraz wszelkie łodzie z napędem elektrycznym. Nieco bardziej rozbudowaną opcją jest akumulatory Jenox Poznań z serii SRP. To specjalistyczny produkt, który dedykowany jest do użytku w autobusach, transporcie miejskim oraz międzynarodowym. Seria Super Heavy Duty sprawdzi się w pojazdach charakteryzujących się dużą mocą rozruchową, które pracują na co dzień w trudnych warunkach pogodowych. Seria SVR będzie z kolei idealnym wyborem dla pojazdów ciężarowych oraz maszyn specjalistycznych.

Która seria akumulatorów będzie optymalnym wyborem?

Wybór odpowiedniej serii akumulatorów Jenox uzależniony jest przede wszystkim od rodzaju posiadanego sprzętu, niezależnie od tego, czy jest to maszyna, samochód osobowy lub też ciężarowy. Trzeba dokładnie zbadać jego podstawowe właściwości oraz umiejętnie dobrać akumulator, zwracając uwagę na jego największe zalety, funkcjonalność oraz podstawowe parametry techniczne. Każda seria dedykowana jest do innych pojazdów, więc klienci na pewno znajdą optymalne dla siebie produkty.

 


Sprawdź naszą ofertę akumulatorów Jenox

>> Akumulator Jenox <<

5/5 - (3 votes)

Zobacz także