Akumulatory Fortis Poznań
Akumulatory Fortis Poznań
Nowości produktowe

Akumulatory Fortis Poznań

0

Akumulatory Fortis Poznań to zupełnie nowa marka na rynku polskich akumulatorów, która wdarła się na niego przebojem. Akumulatory tej marki cechują się niezwykłą wydajnością, dostarczaniem sporej ilości energii i niezawodnością. W związku z tym można je stosować przede wszystkim w pojazdach z bogatym wyposażeniem, a więc wszędzie tam, gdzie znajduje się dużo odbiorników elektrycznych. Takich pojazdów na drogach pojawia się coraz więcej, a co za tym idzie należy dokupić do nich właściwe akumulatory. Biorąc pod uwagę akumulatory Fortis na pewno nie będzie się rozczarowanym, ponieważ łatwo je w tego typu samochodach zamontować. Urządzenia po naładowaniu pozostają przez bardzo długi czas w stu procentach naładowane, dzięki czemu nie eksploatuje się je w tak intensywny sposób, jak w przypadku konkurencyjnych modeli. 

Akumulatory Fortis Poznań – czym przyciągają uwagę?

Fortis Poznań

Akumulatory Fortis przyciągają uwagę tym, iż są dostępne w szerokiej gamie produktowej. Zainteresowani mogą zdecydować się na serię Pro, Silver i Japan. Wersja Pro jest zdecydowanie wydajniejsza, ponieważ przeznaczona do samochodów z bogatym wyposażeniem, natomiast Silver najlepiej sprawdza się w pojazdach z wyposażeniem standardowym a Japan to produkty dedykowane do samochodów azjatyckich. Wiele zależy jak widać od tego, jakie auto posiada się w swoim garażu i jak często wykorzystuje się je do dalekich podróży. Wyprodukowano je na nowoczesnych liniach technologicznych, dlatego można mieć pewność, że wystąpienie wady fabrycznej jest niezwykle rzadkie, posiadają żadnych wad konstrukcyjnych. 

Kolejną zaletą opisywanych akumulatorów jest z pewnością powtarzalność ich jakości. Ponadto nie odbiegają od standardów europejskich, są w pełni bezpieczne i starannie dopracowane. Ich wygląd również przyciąga uwagę potencjalnych odbiorców, ponieważ są nowoczesne, posiadają oryginalny design i wyróżniają się z tłumu.

Akumulatory Fortis Sklep Poznań

Akumulatory Fortis – dlaczego warto mieć je w posiadaniu?

Na polskim rynku dostępnych jest wiele różnych akumulatorów, ale nie

3 lata gwarancji

wszystkie nadają się do samochodów europejskich oraz azjatyckich z bardzo bogatym wyposażeniem. Ponadto należy zauważyć, że akumulatory Fortis charakteryzują się długa gwarancją użytkowania. W tym czasie na pewno nie stanie się z nimi nic niepokojącego. Duża ilość elektroniki samochodowej pojawia się współcześnie w wielu autach, więc kierowcy muszą przygotować się na to, że będą musieli poszukać dla siebie wydajnego akumulatora, który spełni ich oczekiwania. Marka Fortis jest w tej kategorii jednym z pewniejszych wyborów. Pracują nad nią wykwalifikowani inżynierzy, a nowoczesne linie technologiczne sprawiają, że eliminowany w procesie produkcji jest tzw. „błąd ludzki”. Przy wyborze tego typu akumulatorów dobiera się ich:

  • pojemność,
  • maksymalne wymiary, tak aby nie było żadnych problemów z tym, aby je poprawnie zamontować.

Taki akumulator poradzi sobie zarówno z bardzo niską, jak i niezwykle wysoką temperaturą, nie wspominając o wilgoci. Ponadto znajdzie zastosowanie we wszystkich zaawansowanych technologicznie pojazdach.

Akumulatory Fortis – prosty zakup i zadowolenie na długie lata

Akumulatory Fortis są bardzo szeroko dostępne dla każdej zainteresowanej osoby, niezależnie od tego, czy kierowca ma kilka miesięcy stażu za kierownicą, czy tez porusza się samochodem od wielu lat. Firma Akustrefa dostarcza je na polski rynek w bardzo dobrej cenie. Zamówienia można składać również za pośrednictwem witryny sklep.akustrefa.pl. Decydując się na taki sprzęt inwestuje się w swoją gwarancję zadowolenia, i to na bardzo długie lata. W samochodach z takimi akumulatorami można bezpiecznie i bezproblemowo spędzać bardzo długie godziny w trakcie pokonywania dalekich tras. Jeśli ktoś często udaje się w podróże służbowe, i to przez cały rok, powinien jak najszybciej zdecydować się na zakup akumulatora tej marki. Auto swobodnie dojedzie do celu, a kierowca skupi się na swoich obowiązkach czerpiąc dużą radość z samej jazdy.

4,6/5 - (20 votes)

Zobacz także