Akumulatory Bosch Poznań
Akumulatory Bosch Poznań
Nowości produktowe

Akumulatory Bosch Poznań

0

Firma Bosch powstała na terenie Niemiec i już na samym początku swojej działalności przykuła uwagę wielu zmotoryzowanych osób. Działo się to ze względu na wypuszczenie na rynek pierwszego akumulatora oraz opracowania projektu układu zapłonowego, który znalazł zastosowanie w samochodach. Akumulatory Bosch Poznań dzięki temu, iż powstały bardzo dawno temu są uznawane przez wiele osób za jedne z najlepszych na całym świecie. Opiera się to przede wszystkim na ich długiej żywotności, niezawodności oraz stuprocentowej uniwersalności. Urządzenia cechują się zwiększoną pojemnością, niezwykłą mocą rozruchową oraz możliwością pracy w każdych warunkach pogodowych. Posiadając taki akumulator w swojej maszynie właściciele mogą mieć pewność, iż nie będzie problemów z uruchomieniem silnika, nawet w sezonie zimowym. Bosch Poznań to w pierwszej kolejności doskonałe parametry technicznie, niezależnie od wybranego modelu. Każda z serii zadowoli klientów, a ponadto nie trzeba przeznaczać na nie zbyt dużych pieniędzy.

Akumulatory Bosch – popularne modele, jakimi zaletami się charakteryzują? 

Akumulator Bosch Poznań cechują się minimalnym poziomem samowyładowania. Ponadto płytki, które się w nich znajdują wykonane są z wytrzymałego i trwałego stopu. Dzięki temu akumulatory mogą się szybko ładować, a przy okazji dostarczają do pojazdów spore ilości prądu, co przydaje się zwłaszcza w tych samochodach, które mają bogate wyposażenie. Bosch Poznań to także gwarancja zwiększonej wartości prądu rozruchowego, nawet przy zimnym rozruchu. W takim przypadku nie trzeba obawiać się o ich żywotność, ponieważ można je eksploatować przez minimum kilka lat. Charakteryzują się zwiększoną szczelnością, wytrzymałością na sporą ilość cykli ładowań oraz stabilną pracą w zmiennych warunkach pogodowych.

Oto najpopularniejsze akumulatory Bosch Poznań:

  • Bosch S3 – w tym przypadku można liczyć na przystępne ceny, podwyższoną wytrzymałość oraz niezawodność w każdym terenie. To linia zapewniająca użytkownikom nieprzerwaną pracę elektryczną w różnych odmianach samochodów. Zaleca się stosowanie takich akumulatorów w pojazdach z podstawowym wyposażeniem,
  • Bosch S4 Silver – kompleksowe rozwiązanie technologiczne, zapewniające zainteresowanym bardzo płynną pracę. Nieważne są w tym przypadku warunki pogodowe. Model ten zapewnia bardzo stabilną pracę, nieprzerwaną. Żywotność tego modelu jest o kilkanaście procent wyższe niż innych produktów dostarczanych przez firmę Bosch,
  • Bosch S5 Silver Puls – przeznaczone do samochodów i pojazdów z silnikiem Diesla. Zdecydowanie najlepiej nadają się do samochodów, które użytkowane są w warunkach miejskich, to właśnie tam wykorzystują swoje najlepsze funkcje,
  • Bosch S5 EFB – nowoczesna opcja w bogatej ofercie. Model ten może być zastosowany w pojazdach z systemami Start-Stop. Nie trzeba się martwić o zbyt dużą ilość rozładowań lub samowyładowań. Pewna w tej kategorii jest stabilna i niezawodna praca.
  • Bosch S5 AGM –  seria dedykowana do systemów start stop z odzyskiwaniem energii z hamowania lub dobrze wyposażonych samochodów.

Jak widać Bosch Poznań stawia na różnorodność swoich produktów, dlatego klienci powinni dobrze rozejrzeć się po rynku, a dopiero potem zdecydować się na konkretny produkt.

Gdzie można zakupić akumulatory firmy Bosch?

Osoby chcące dowiedzieć się gdzie kupić akumulatory Bosch Poznań powinny udać się do sklepu internetowego akustrefa.pl. Ta firma zapewnia zainteresowanym bardzo szeroki wybór produktów oraz zdecydowanie najkorzystniejsze warunki cenowe. Jeśli ktoś zastanawia się gdzie kupić akumulatory Poznań nie znajdzie dla siebie innej opcji. Takie akumulatory wyposażone są w specjalistyczne płytki PowerFrame, dzięki czemu sprzęt jest niezawodny i zapewnia użytkownikom bardzo długą żywotność. Osoby zastanawiające się od dłuższego czasu gdzie kupić akumulatory Bosch Poznań mogą zrobić zakupy w sklepie akustrefa.pl, wybierając do wirtualnego koszyka idealny dla siebie model, a potem finalizując transakcję, na której im zależy. W ten sposób klienci wybierają dla siebie akumulatory w wersji żelowej, czy też AGM. Wszystko zależy od tego, z jakiego pojazdu korzysta się na co dzień. Firma akustrefa.pl dostarcza wyroby przeznaczone do wszystkich możliwych urządzeń elektrycznych. 

3,9/5 - (12 votes)

Zobacz także